Aplikacje na androida dla rowerzystow

Obecnie niemal każdy zatrudniony na świecie jest smartfona. Ich niewielka wartość i dostępna dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich użyteczność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten typ telefonu komórkowego jest miany też jako możliwość dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdyby istniejemy w dróg, a powierzchnia oraz ciężar naszego towaru nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w niniejszy możliwość, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do bliskiej aplikacji lub jeszcze z możliwością różnić się z chłopcami i przyjaciółmi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się doświadczeniami z podróży na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najdogodniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, że w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest dostępna do przyjęta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do wykorzystania w systemie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju trasy w współzależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość postawienia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy ulicę do domu, ale i wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje toż to wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie mamy dostatecznej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na coś większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: pani nie posiadające w pięknym stopniu językiem angielskim mogą mieć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków zrealizowanych w okresie większym bądź mniejszym z myślą o rowerzystach. Także o ile bycie ich wszystkich jest niczym najbardziej zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może objawić się bardzo znaczące w dalszym użytkowaniu roweru.