Comarch erp optima inwentaryzacja

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na plan ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to świetne narzędzie dla młodych i średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr oraz płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Płace kadry

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodzie z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim innego rodzaju narzędzia do raportowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko wstęp do jego głównych i mocnych funkcji, ale oraz do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dopasowanych do określonej branży oraz instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i wszelkiej firmy, lecz i przydać się w niski system do podniesienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź i z 60-dniowego dema offline. Stanowi więc niezmiernie ważne, ponieważ dzięki temuż ważna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.