Comarch optima download

Podstawą prawidłowego funkcjonowania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Umożliwiają one pomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką oraz magazynowanie. Systemy erp kwalifikują się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia import i eksport baz danych do Excela. Pozwala na wykonywanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przekłada się na granicę silnej i głębokiej analizy. Moduł Kadry kupi na bliski podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W wyraźny sposób produkowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie kupi na tworzenie dokumentów potrzebnych na każdym poziomie w procesach firmowych jak korzystanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez odbiorcę oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest zgodny z modułem Fakturowanie,
– Detal stworzony stał z myślą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi i wewnętrzną podstawą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w porządku off-line i on-line. Idzie na obsługę kodów wagowych i publikowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi zatrudnień w współzależności od pełnionej funkcji.

Wszystkie elementy cechuje prostota obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z różnymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie firmą.