Erp optima youtube

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać opinię na program ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to absolutne narzędzie dla niskich i średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

CertyfikatProgram ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim różnego sposobu urządzenia do informowania i praktyk i dokonywania aukcji internetowej.

AbonamentPłacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można załatwić nie tylko dojazd do jego podstawowych i mocnych funkcji, a jeszcze do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do określonej dziedzinie oraz instytucji. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a pełnej firmy, ale także przyczynić się w niscy środek do zwiększenia jej efektów.

DemoPrzed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online czy jeszcze z 60-dniowego dema offline. Jest wówczas niezmiernie istotne, gdyż dzięki temuż ważna podać decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.