Kpsr ksiegowosc dla firm edyta kolodziejczyk

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co znacznie istotne, są one dobrane do obowiązujących przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do osób prowadzących całą księgowość, jak oraz firm pokrywających się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów lub na bazie podatku zryczałtowanego.

www.polkas.pl krajalnica sklepowaSklepowa krajalnica żywności Ma-Ga 612p do wędlin - Polkas

Enova księgowość ma całą gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo ciężkim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten plan w zestawieniu z różnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje także realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości wewnętrznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.