Krajalnica jac full

enovaenova standard | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do konkretnych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko wdrożony w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do wystąpienia w bliskim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie zbiera się z wielu elementów, jakie mogą zostać wymienione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.