Krajalnica jac full

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do konkretnych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko wdrożony w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do wystąpienia w bliskim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie zbiera się z wielu elementów, jakie mogą zostać wymienione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.