Krajalnica tarrington house

Szatkownica do warzyw elektryczna stanowi nader istotnym daniem w zakładach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego typie warzyw w droga ręczny znacznie powiększa koszty produkcji oraz wydłuża czas przygotowania zaplecza przed otwarciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w biznesach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

symfonia cenaProgram Sage Symfonia | Systemy ERP | POLKAS

Wielkim wyborem staje się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która jednocześnie będzie ponad spełniać rolę szatkownicy do owoców.
Niezależnie od charakteru prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na zakup szatkownicy do profesjonalnego użytku. Wyróżnia się ona wyjątkowo intensywną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i odpornością, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia i zrobiona jest spośród ciekawej formie produktów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W grupy wypadków urządzenie spowodowane jest ze pewni nierdzewnej oraz ma magnetyczny system zabezpieczenia oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez klientów. Do wyboru posiadamy jeszcze zasilanie 230V lub na tzw. siłę, czyli 400 V, w relacje z posiadanej w klubu instalacji elektrycznej.
Szatkownica do warzyw elektryczna ma wiele różnych, łatwo wymiennych tarcz, które dają, że warzywa oraz produkty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a jeszcze specjalną przystawkę do zrealizowania frytek. Osobny wsad o stanie półksiężyca jest do cięcia warzyw typu kapusta, seler, a drugi podłużny wsad przeznaczony jest do warzyw długich. W wszystkiej chwili możemy te dobierać inne akcesoria według potrzeb.
Urządzenie nie winno stanowić polecane do celów, do jakich nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera.
Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy pamiętać, iż nie jest ostatnie co prawda danie o wysokich rozmiarach, ale zwykle waży ok. 30 kilogramów. Na zbytu znajdziemy duży wybór opinii i wzorów, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego wyposażenia nie sprawi wielu problemów.