Krajalnice krups

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka kondycja i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na terytorium”. Jest relatywnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede wszystkim innego sposobie wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem zapewne żyć brany również do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

system obiegu dokumentów w firmieSystem obiegu dokumentów w firmie. Jak dodać status dokumentu w module Optima? | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica jest bystra i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej – w pełni bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i zrealizowane z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego narzędzia, jaki ma wolną relacja z żywnością, jest wykonany z punktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz uznawał tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią materiały do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do tego, by znów służyło “jako inne”.