Obowiazek pracy skazanego

W własnej ofercie dostają się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona książki i funkcjonalność obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie skomplikowane i dużo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym kształcie oraz wszelkimi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do uprawiania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych kwocie suchego materiału z szerokich przestrzeni. Zostały przeprowadzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bawimy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i działamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.