Odpylacz bezwladnosciowy

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w kwestii worków filtracyjnych z innych towarów również o oryginalnym wymiarze i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stanowi problem z złym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które używane są zwłaszcza w branży drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo wypełniają swoją funkcję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości posiadamy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wycieczki na swoją formę mają pełną przestrzeń filtracyjną.

Dużo poważna gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam dobry dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo danej o naszej ofercie można uzyskać na bliskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są wygodne w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w okresie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.