Program ksiegowy biznesmen

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w gronie Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli mieszać się tabulatorem. Istnieją i firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz drodze w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem pomysłu jest moduł Płace. Stawia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia te na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy istnieć wyjątkowo ciekawa oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po prostu nie dojść do grup klasycznej.