Program ksiegowy enova demo

program mini marketProgram Mini Pc Market - oprogramowanie Polkas Kraków

Enowa to plan płacowo – kadrowy oddany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współdziała z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Rzeczy i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego prawa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to rozbudowana ewidencja osobowa idąca na zapis i wgląd do danej takich, jak: dane człowieka czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne oraz dane podatkowe – koszt oraz przysługujące ulgi. Enova pozwoli na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu możliwe jest podanie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje zezwalają na produkcję dodatkowych wypłat, określenie czasu rzeczy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą drogą są ergonomiczne kalendarze, które zezwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od dawnego grafiku – obecności i nieobecności oraz zgodę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia przygotowanie na zasadzie zamieszczonych danych wydruków innego sposobie sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich zmianę w tymże programie.
Enova to plan płacowo – kadrowy godny polecenia. Gładki i pożyteczny w obsłudze. Raporty z listy wyświetlanych informacji można tworzyć w tradycyjny sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do aparatu z Excela. Każdy moduł wprowadzanych danych kupi na wykonanie dowolnego zestawienia. Organizm jest biedny w obsług. Zakup pomysłu toż prawa inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie wykorzystanie to dobra inwestycja w polski wysoki czas i finanse.