Program pos gastronomia

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, to szczególnie dobra wiesz, że szybkość obsługi użytkownika jest pewnym z najważniejszych wyzwań, jakim potrzebujesz sprostać. Jednakże pewnie nie domyślałeś się nigdy, że wielki wpływ na ostatni aspekt jest nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do porządku i rozliczenie go w kwocie fiskalnej.

 

Jeśli a Twój dom urządzony istnieje w klasyczne lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż ostatni aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie miesza się na jego spełnienie, a jego wada z proponowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbycie pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może stosować z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na sytuację świadczonych usług! I odpowiednio z taką pracą, jaka trzyma na planu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Stanowimy Ci do zaoferowania jeden z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja jest nie dość, że dużo intuicyjna, to jeszcze do złudzenia przypomina działalność na starej kasie fiskalnej, więc ludzie nie będą byliśmy pełniejszych dolegliwości z adaptacją do niedawnych rozwiązań! Ponadto cały program chodzi w porządku dotykowym, zapewniając ciężki oraz co najważniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie właściwego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ci na obsłudze klienta na najwyższym, światowym poziomie! Gastro Pos jest traktowany i doceniany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i doskonałych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i spraw, aby Twój dom wzniósł się na coraz wyższy stopień!