Przygotowania do slubu oli i jakuba

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu istnieje wyjątkowym doświadczeniem. Zaś nie chce więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu lub jest ostatnie polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego silnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne prace o których pomyśleliśmy. Nie decydowali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli szuka o suknię kobietą zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jako zapewniał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układzie spośród tym obrączki ślubne i pragnęły być zachowane w tym rodzaju. Wymyśliliśmy, iż pamięta wtedy stanowić związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność oraz rozwiązanie na zachowanie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie niczym nowy pierścionek, to dla mojego narzeczonego to duża nowość. Wszak który klient chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze chodziliśmy w tych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety było ją przekonać, iż to więcej nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na głęboki ślub przyjdzie. W wyniku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były doskonałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była dobra, słońce świeciło, co może jest korzystnym prognostykiem na przyszłość. Nie biorę żadnych przesądów, jednak ten dużo mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej matki i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz mężczyzną i żoną. Byliśmy wyjątkowo szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było tyłu. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Zatem istniał rzeczywiście piękny dzień.