Rozwoj firmy geodezyjnej

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z znajomych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy byli w cali szczęśliwi i pewni co do cen rynkowej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejkolwiek wartości w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe przeprowadzane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji wszystkiej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dopasowany do lekturze w dziedzinach zagrożonych wybuchem