Sklep miesny zielona gora

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź te sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do obrotów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

http://erp.polkas.pl/system-enova-multi/

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją wówczas tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Doskonale nadaje się do cięcia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich układania w postaci programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najczystszej wartości materiałów, i konkretnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do konkretnego produktu. Dodatkowo wyposażona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.