Tlumacz angielskiego lebork

Tłumacze angielskiego z Krakowa z pewnego okresu skarżą się na indywidualny los. Mowa oczywiście o tłumaczach przysięgłych, zwłaszcza tychże o najmniejszym stażu. Po raz pierwszy usłyszeć ważna było o ich niedoli zaraz po wprowadzeniu naszego świata do strefy Schengen.

 

Kolejna fala protestów, a raczej zwykłego narzekania pojawiła się zaraz po prawu w Balicach samej z najgrubszych w Europie baz pewnego irlandzkiego taniego przewoźnika, którym latają głównie postaci z Wysp Brytyjskich chcące miło spędzić okres w swym regionie. Chodzi tu o małe pobyty otwierające się zazwyczaj w piątek wieczorem, a kończące w niedzielę.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_elzab_mera/Elzab MERA - drukarka fiskalna Polkas Kraków

Dlaczego tłumacze angielskiego z Krakowa uważają się tak źle? Czy świadomości te przylatują do nas z plikiem dokumentów do szkolenia zaś nie chcą płacić? To by wciąż nie istniałoby takim problemem. Dość zabawne z możliwości nie-tłumacza fakty są takie, że kobiety anglojęzyczne przylatują, zaczynają broić, wypijają zbyt dużo alkoholu i potrzebują balować do rana. Niestety, powoli zaczyna brakować im żywotności i gdy wreszcie sięgają zera, policja robi ich z ścieżek i przetrzymuje na salach wytrzeźwień.

Z takimi osobami trzeba się jednak jakoś porozumieć, co świadczy konieczność sprowadzenia tłumacza przysięgłego. Tłumacz przysięgły nie ma prawa odmówić w takim przypadku wezwania policji i chociaż czasami się to zdarza, możliwe stanowi to wówczas, kiedy policja nie nalega. Jeśli odmawia starszy tłumacz, policja zajmuje się do mniejszego stażem, zaś on już zwłaszcza nie ma możliwości odmówić zaś w sobotę lub niedzielę nad ranem musi odwiedzić komisariat, by porozmawiać z mocno podchmielonymi klientami, co jest gwoli niego najbardziej uciążliwe.