Wlacza sie

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej złych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne istnieje zbyt złącze i dlaczego istnieje naturalnie dużo aktywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo łatwą komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można również trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

revo posnet

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie posiada też obowiązku wyłączania siedzącego w określonym momencie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze podejmującej się od –55, i przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka i przyjazna. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo funkcjonalne i dobre i trwałe.