Zaburzenia psychiczne mlodziezy

Cyklotymia jest oceniana, jako małe zaburzenie psychiczne, określane również jako stan depresyjny, który zawsze ciągle nie wymaga leczenie farmakologicznego. Cyklotymia często porównywalna jest do dystymii, jednak oba schorzenia psychicznie dość mocno się z siebie różnią.

Zaburzenie psychiczne W poniższym artykule skupimy się na określonym zaprezentowaniu, czym stanowi przedstawiona anomalia psychiczna. Zaczynając więc od początku, cyklotymia jest zaburzeniem psychicznym. Pewno istnieć elementem doprowadzającym do powstawania choroby afektywnej dwubiegunowej. Jej poznanie jest dodatkowe zwykle w wczesnej a trzeciej części życia człowieka, łączy się zazwyczaj z nadużywaniem alkoholu i utrzymuje do znacznej destabilizacji w życiu społecznym.

Leczenie Oczywiście, wykryta cyklotymia powinna stać już poddania leczeniu. Jednak, jak wspomniano wcześniej, nie będzie wtedy stricte leczenie farmakologiczne, odpowiednie do środka działania depresji, bowiem podawane preparaty będą tworzyły głównie zadanie stabilizujące nastrój, a dopełnieniem leczenia będzie psychoterapia.

Fazy Zachorowanie na cyklotymię określa się uciążliwymi zmianami nastroju. Można ją wydać na dwie fazy:

Faza subdepresji, na jaką występują się: abulia, czyli problem z podejmowaniem decyzji, apatia, spadek libido oraz permanentne zmęczenie i wywiady z uwagą, zaburzenia łaknienia, bezsenność, ciągłe poczucie pustki, smutku i minusie wsparcia, nieumiejętność odczuwania przyjemności, zaniedbywanie się, brak energii, pesymistyczne nauce i wycofanie społeczne. Faza hipomanii, czyli dobry humor, wesołość, euforia, wysoka samoocena i pewność siebie, wzmożony popęd seksualny, pobudzenie psychoruchowe i ograniczone zapotrzebowanie na sen, gonitwa myśli, słowotok, spadek zdolności analitycznego myślenia, problemy z uwagą uwagi, agresja i wrogość, poczucie mocy oraz entuzjazm, podejmowanie ryzykownych zachowań, urojenia.

Choroba ta zawsze pojawia się u osób, które przechodzą na dwubiegunowość. Gra tym pomysł pamiętają i takie składniki jak wysoki stopień kortyzolu, niski poziom serotoniny, kiedy również jednocześnie stresujące sytuacje. Również znacznie silny nacisk pamiętają więcej wychowanie i miejsce, w jakiej stoją potencjalnie chorujące osoby.