Zalaczam w mailu po angielsku

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej poważnych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne stanowi za złącze i czemu jest naturalnie mocno aktywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie przydatną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w każdym miejscu, gdzie po prostu silna i powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który pozwoli na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a jeszcze dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie pamięta też obowiązku wyłączania idącego w konkretnym okresie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Każde są dokonane w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze otwierającej się od –55, i kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna oraz przyjazna.Dzięki temu, że są obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo bogate i jasne oraz trwałe.