Znajomosc flag

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy już o nim wszelkie reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak kiedy to pozostaje z wszystkim nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dojść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zakładamy się w wąskie i naturalne zaułki.

program do sprzedaży w sklepie

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w mieszkanie. Bardzo wygodny etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kompetencję a od czasu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedne błędy, zdobywamy uczucia oraz przeskakujemy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w nudę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym czasie idzie jak po maśle. Nasza nauka jest jeszcze wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i mocną radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga jeszcze nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w klarownej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne natomiast te zwykłe też. I gdy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na zasady, dowiemy się, biorąc system w posiadanie również zjadając go, aż do zdobycia mistrzostwa.